The Amnesia.EXE

22. května 2016 v 2:57 | Anet |  Přeloženo
"Jak se daří bráchové?"

Ano, vsadím se, že ho všichni znají. Jeden z nejznámějších hráčů na YouTube. Přátelský, švédský hráč, PewDiePie. On je stejný jako všichni ostatní hráči na YouTube. Všichni sní o tom, jak se stanou populární, protože hrajou videohry, do kterých se zamilovali.

Jmenuju se James a stejně jako Pewds, jsem hráč. Je mi 19 let a žiju sám v Americe. Byl jsem unavený z toho, žít s rodiči a je to docela zábavné být sám - můžu si dělat co chci. Vsadím se, že je zřejmé, že nemám přítelkyni, z čehož vyplývá fakt, že jsem sám svým pánem. Měl jsem jen několik starých přátel v sousedství, ale oni jsou docela milí a přátelští. Dobrá parta kluků. Je smutné, že jsem se začal míň zajímat o mé přátele. Vše co jsem chtěl bylo být "někdo", ne jen jednoduchý fanoušek, který sleduje jiné hráče jak hrajou. VŠE co jsem potřeboval byla popularita a krásná přítelkyně. Věřil jsem, že život hráče by mě mohl zachránit od toho být pouhé ho*no, protože když jste populární hráč, všichni vás zbožňují...no všechno asi přinese čas.

Trvalo hodně času získat peníze na dobrý mikrofon a myš. Dobrý hráč potřebuje veškerou profesionální herní výbavu. Dokonce mi trvalo jen pár měsíců našetřit peníze, věděl jsem, že jsem byl připraven se ukázat.

Byl jsem připravený, ale...
Nebyl jsem schopen se rozhodnout, kterou hru bych měl hrát?

Tam bylo TOLIK úžasných hororových her, které slavní hráči hráli, tak kterou bych mohl hrát?! Přemýšlel jsem o výběru hry...hra, která mě vždy vyděsí...hra, která je velmi populární pro jistotu! To by mi mohl pomoc zaujmout uživatele YouTube...

"Amnesia-Tmavý sestup".

Docela populární hra se strašidelnými jumpscary, nemám pravdu?

Šel jsem na Google Chrome vyhledat si Amnesii. Neměl jsem peníze na nákup právní verze, takže jsem ji stáhnul z internetové stránky, i když je možné, že hra bude závadná. Někdy jsem neúspěšný ve stahování her bez virů, takže najít nezavirovanou Amnesii nebude lehký výkon.

Po hodinách bez úspěchu, jsem byl už unavený z vyhledávaní hry. Jediné, co mohu říct je to, že každá hra, kterou jsem si stáhnul, byl jen další zas*aný virus, který nešel vůbec otevřít! Už jsem se opravdu s hrou loučil...

Ale pak...

Viděl jsem další soubor s názvem "Amnesia.EXE." Naprosto jsem věděl, že "exe" věc nebude fungovat a vše, co bych dostal by bylo pár škodlivých počítačových virů, ale byl jsem zvědavý, tak jsem to stáhnul.

Trvalo to jen několik okamžiků a stáhlo se to, tak jsem to začal instalovat...

FUNGOVALO TO! Ó můj bože! Opravdu to fungovalo. Cítil jsem, že bych měl brzo umřít radostí! Byl jsem konečně připraven na můj nový herní život! Okamžitě jsem kliknul na ikonu hry. Hra se načítala opravdu dlouho. Začínal jsem být ospalý a cítil jsem, že brzo odpadnu. Věřil jsem, že hra bude fungovat v rámci příštího rána, takže jsem šel do kuchyně pro nějakou svačinu. Popadl jsem nějaké sendviče a plechovku Coca Coly, pak jsem si sedl na gauč a zapnul televizi. Cítil jsem, že bych měl mít po tomhle dni nějaký odpočinek. Každý den jsem byl unavený, kvůli mému počítači, nebo větší pravděpodobnost, že to bylo kvůli mému poněkud nudnému životnímu stylu.

Začal jsem mluvit sám se sebou po dlouhou dobu...na chvíli jsem přestal a upadl do hlubokého spánku.

-

Druhý den ráno jsem se probudil se svým sendvičem v puse. Celé mé tělo mě bolelo, protože jsem spal ve vtipné poloze na gauči. Udělal jsem krok do mého pokoje, abych zjistil, jestli je hra načtena.
...
Ale...
Obrazovka byla černá...

Začal jsem klikat na tlačítko "ON" pro opětovné zapnutí počítače, ale nezaplo se to.
Byl jsem opravdu naštvaný. Vážně!
Proč se divné věci vždycky stanou mně?!
Rozhodl jsem se stresu zbavit sám venku, protože všechno je v těchto dnech opravitelné.

To je první důvod, proč jsem vzal notebook a ukázal ho svému kamarádovi. Byl to dobrý odborník na počítačová zařízení a jiné závadní problémy. Šel jsem přes pár ulic, trvalo to dobrých pět minut než jsem byl na jeho dvoře. Klepal jsem na okno, protože on obvykle ignoruje klepání na dveře. Věří, že jediní lidé, kteří klepou na jeho dveře jsou otravní pitomí agenti. Jen jeho praví přátelé a jeho rodina klepou na jeho okno.

Můj kamarád pomalu otevřel dveře a široce se na mě usmál.

"Ach hej brácho. Já ..." Jak jsem začal mu vyprávět o svém počítačovém problému přerušil mě.

"Jo vole, já vím. Opravím tvůj počítač ... a mimochodem dnes večer budu mít večírek v mém domě!"

"Jak si to věděl?" Byl jsem překvapen, jak uhodl můj důvod k návštěvě.

"Psssh, ty máš problémy s počítačem celou dobu. Máš počítač právě v tvých rukou a právě teď. Hloupý brácho!" Zasmál se a vzal můj počítač.

"Ach yeahhh správně, a jistě, proč ne! Nech mě hádat, večírek začne o půlnoci, že?"

"Haha! Jo, jako vždycky! Uvidíme se dnes večer brácho!"

"Haha, ahoj brácho!"

Zabouchl dveře přímo před mým obličejem, a samozřejmě to bylo úplně normální pro mě tak jako tak.

-

Vrátil jsem se do mého domu. Stále jsem byl trochu ospalý, takže jsem si trochu zdřímnul před odchodem na večírek....

Otevřel jsem oči a všechno bylo tmavé. Uvědomil jsem si, že bylo opravdu pozdě! Podíval jsem se na své hodiny. Byla skoro půlnoc! Okamžitě jsem vstal a odešel na kamarádovo večírek.

Dveře byly otevřené, takže jsem vstoupil dovnitř. Moje oči bolely potom, co jsem viděl tolik světel na večírku. Všichni byli tady, ale ne naši rodiče, samozřejmě. Haha! Každý mě s radostí přivítal! Byl jsem opravdu šťastný! Měli jsme nějaké energetické nápoje a některé nezdravé potraviny během našeho času na večírku, ale začínalo být opravdu pozdě, cítil jsem, jak brzy usnu v kamarádově obýváku na gauči. Předtím, než jsem uskutečnil další z mých každodenních zdřímnutí, můj přítel, který slíbil, že opraví můj počítač mi řekl, že všechno opravil. Prosil mě, aby si mohl zahrát Amnesii se všemi, tak jsem přikývl a zavřel oči.

Probudil jsem se v ... místnosti..?

Červený nekonečný pokoj ...?

Vstal jsem a šel přes nekonečnou cestu. Nebyl jsem si jistý kde jsem? Každý můj krok bolel celé mé tělo. Už jsem byl schopen slyšet tichý smích z dálky. Vysoký, černý stín se objevil přede mnou...

Bylo to stále větší a větší a brzy jsem byl schopen vidět lidské tělo ve tvaru stínu. Nebyl žádný živý tvor na této červené cestě. Stín a já jsme tady byli jediní. Začal jsem běžet k tomu a doufal jsem, že požádám o pomoc tu věc, když tu najednou, jsem zastavil.

J-já se nemohl ani pohnout. Mé tělo prostě ... ztuhlo.

Stín se dostal blíž ke mně. Můj strach ovládl moje tělo. Začal jsem panikařit a...

Zavřel jsem oči.

Ano.

Jenom sen.

Poškrábal jsem se na hlavě a vstal. Začal jsem chodit přes všechny místnosti.

Každý ... byl pryč? Byl večírek ... ukončen?

Ale byl tam ještě jeden pokoj. Bylo to na konci chodby. Přišel jsem o pár kroků blíž. Bylo to stále tmavší a tmavší. Bylo tam malé světlo přicházející zpod dveří. Pomalu jsem je otevřel.

Červená.

Všechno....

Jen červená.

Ve středu červených barev, tam byl můj přítel. Ten, kdo slíbil, že opraví můj počítač.

Třásl se...

Brečel.

Měl kapesní nůž ve svých rukou.

Vykřikl hlasitěji s každým jednotlivým krokem, který jsem udělal. Padl jsem na kolena a objal ho.

Řekl: "O-omlouvám se ... j-já ... to m-mi přikázalo udělat všechno t-tohle ..." Ukázal prstem na mou obrazovku počítače.

Vstal jsem se svýma očima doširoka otevřenýma.

To nebyla červená místnost.

Bylo to hrozné, krev pokryla pokoj s hlubokou kovovou vůní a křikem smrti. Všichni moji přátelé byli mrtví. Jejich hrdla byly rozříznuta ... cítil jsem, že opět upadnu do hlubokého spánku. Vše co jsem udělal bylo to, že jsem otočil hlavu na obrazovku počítače.

Stejný stín ve tvaru lidského těla se na mě podíval červeno-žlutýma očima. Široce se to na mě usmálo...

Všechno začalo být rozmazané.

Všechno, co jsem viděl nebylo nic víc, jen dívka s úsměvem...

J-já věděl jednu věc.

Nebyla to jeho chyba.

Nikdo nám nevěřil.

A nikdo nikdy nebude.

Závada....

Závadná hra Amnesia.

Je ten, kdo nás zhypnotizoval ... Nemůžu ani říct co se stalo.

Ale oba víme, že brzy potkáme tu samou smrt, jako oni.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ScratchThem ScratchThem | E-mail | Web | 22. července 2016 v 18:59 | Reagovat

Dobré.. A ten konec --> creepy... Btw, ty už jsi asi s CP skončila? :/ Já jen že jsi dlouho nic nevydala..

2 Snow Snow | 24. července 2016 v 16:20 | Reagovat

[1]: Ne neskončila, jen nemám vůbec čas, nejdřív byla škola, teď jezdíme na dovolený bez wifi, snažim se, ale fakt to moc nejde :T

3 Ami Ami | E-mail | Web | 26. července 2016 v 23:14 | Reagovat

Super článok, dokonalý preklad! Snáď budeš mať viac času na články. :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama