Silvestr Creepypasty - 3. část (1. polovina..."polovina")

20. května 2016 v 14:08 | Anet
*Snow*

Jakmile mi Soňa zmizela za rohem, vběhla jsem "nepozorovaně" k BENovi do pokoje a zavřela za sebou dveře. Opravdu. Počítač byl pryč. Vykoukla jsem z okna a viděla jí, jak běží do lesa k městu. Všechno to vypadalo tak v pořádku, ale proč mě někde hluboko dráždil ten nepříjemný pocit podezření? Asi se z toho pocitu zblázním, jako by mě to zevnitř užíralo. ,,Tak dobře, uvidíme co máš za plány." mírně škodolibě jsem se u toho ušklíbla a vyskočila z okna ven. Bylo to nízko, tak proč se zbytečně zdržovat?

*Agnes*

Všichni mi jen přidělávají starosti. Normálně bych se o tohle nestarala, ale dřív nebo později by za mnou stejně zase přilezli. ,,Znáš dobře hru The Legend of Zelda, že ano? Je tam někdo...ze zlé strany nebo tak?"
,,Musíš trochu upřesnit. Těch je víc..." bože, dej mi sílu.
,,Teď nevím jak se jmenuje, ale je jako ten hlavní, jen je zlý..."
,,Oh, myslíš Dark Linka?" no konečně jsme se někam dostali. Tyhle hry opravdu nehraju.
,,Jo toho. Tak...on a BEN se nesnáší a teď má Dark příležitost BENa navždy zničit, protože jsi ho uvěznila do jeho videohry. Důležité tam je to JEHO."

(takto dámy a pánové to vypadá, když chcete něco za každou cenu dokončit a nemáte šajnu jak, tam píšete random slova a navíc ve škole a chcete mít nad 1 000 slov qnq tohle si odečtu >~>)

,,Ale to by neměl být takový problém, ne? Stačí ho z počítače dostat pryč a--"
,,Ne! Ne...ty to nechápeš. Zablokovala si mu cestu. Je možné dostat věci tam, ale ne zpátky. Ani já nevím co s tím, je to těžký než mít zablokované obojí. Mohla bych se o to pokusit, ale bude to trvat několik hodin a to ani nevíme co se tam s BENem děje."

(omlouvám se, ale opravdu nevím jak dál, ale potřebuju to už dopsat a nic mě nenapadá, ocenila bych vaše nápady jak to může proběhnout dál a jak to skončit, ať už do komentů nebo do zpráv, opravdu potřebuju poradit)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama