Ruský experiment se psem. Podařilo se rusům vytvořit zombie?

21. května 2016 v 23:58 | Anet |  Special CPFF
Není to creepypasta, ale Rusko je creepy samo o sobě :D A já jdu shánět dál :TV listopadu 1943 tisíc amerických vědců na Manhattanu vidělo na videozáznamu, jak bylo mrtvé zvíře přivedeno zpět k životu.
Podivný experiment měl probíhat takto. Nejprve vědci odčerpali krev z těla psa a patnást minut po tom, co jeho srdce přestalo bít, načerpali krev zpět do neživého těla se strojem nazývaným autojector, který sloužil jako umělé srdce a plíce. Brzy pes začal dýchat a jeho srdce začalo bít. Během dvanácti hodin byl pes na nohou, vrtěl ocasem, štěkal, úplně se zotavil.

Film vysvětlil práci skupiny ruských vědců pod vedením Dr. Sergeja Bryukhonenko na USSR Ústavu experimentální fyziologie a terapie v Moskvě. Vědečtí dicáci si mysleli, že toto dílo mohlo posunout zpoustu údajných biologických nemožností do sféry možného. Dva další psi, na kterých byl experiment vykonaný roku 1939 jsou údajně stále živí a zdraví.

Autojector může též udržovat psí srdce bít mimo jeho tělo. Oddělenou psí hlavu udrží naživu tak, že hlava se umí olizovat, hýbat ouškama, ale jen po dobu asi patnáct minut - potom se krev odstředí a začnou se rozpadat tělesné buňky.

1. část
2. část
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama