Snow-její 1. Halloween (#bonus)

2. března 2016 v 18:34 | Anet |  Special CPFF
*Snow*
Odbila půlnoc. Všichni spali...no skoro všichni. Já jsem seděla v obýváku na gauči a čuměla do počítače. Četla jsem si fanfikce typu "-nějaká creepypasta x reader", "yaoi creepypasta" a podobný nechutnosti...dělalo se mi zle. Dokonce jsem našla i ship "Snow x BEN" a to už jsem se nasrala a zaklapla počítač. Proč nás každý shipuje? Prožili jsme si spoustu stresu, nejsme psychicky zdraví, já když někoho zabiju nelituju toho. Nějak...mě to nezajímá. Stejně to mají všichni ostatní. Jen lidi začali shipovat a do toho kreslit naše cute, sexy, úchylný obrázky. Opravdu nejsme takový. Opravdu ne.
Slyšela jsem na chodbě nějaký hluk a zaujalo mě to. ,,Kdopak asi je ještě vzhůru?" zeptala jsem se sama sebe a s menším úšklebkem se vydala to prozkoumat. SeedEater má půlnoční svačinku. Zvedl ke mě nadšeně pohled, ale když si mě prohlídl jen dál znuděně odtrhával kusy masa. Asi si myslel, že dostane přídavek. Za mnou se ozvaly kroky. Kdopak by to asi mohl být tentokrát? No jako kdybych to nevěděla. ,,Nazdar Slendy."
,,Co tady děláš tak pozdě Snow?" promluvil mi do hlavy. Jak taky jinak, když má pusu skrytou pod kůží? ,,To bych se mohla ptát i já tebe ne?" odpověděla jsem s menším úšklebkem.
,,Normálně bych ti řekl ať jdeš spát, že každý den potřebuješ energii kdyby se něco stalo, ale teď se mi to i hodí, že jsi tady."
,,Tak co potřebuješ?" musela jsem se dívat pořád jinam, ale ne na něj. Nerada bych zešílela, začala jsem vnímat, jak se mi SeedEater otírá o nohu.
,,Lidé z města už přestali dbát na bezpečnost jak jim radí policie. Chtějí nás chytit a jdou sem vždy po jednom na vlastní pěst. Podle Cupcake a Mr. Widemoutha je jich na nás příliš, takže hned zítra se půjdeme skrýt."
,,A po mě chceš tedy co?"
,,Aby jsi všechny postupně probudila a vše jim vysvětlila. SeedEatera odveď k němu, ať se tady nepotlouká."
,,Tak fajn, ale--" nedopověděla jsem to a už byl pryč. ,,No jasně, to je mu typický." zavrčela jsem si pro sebe, vzala zbytek těla, co ještě SeedEater nedojedl a rozběhla jsem se k jeho místnosti. Pokoj se tomu říkat nedalo. On běžel za mnou...proč jsem běžela? Kdyby mě chytl v momentě, co držím jeho jídlo byla bych jeho předkrm. Vběhla jsem dovnitř, tělo odhodila ke zdi, počkala na něj, rychle jsem ho oběhla menším obloukem, zabouchla dveře a zamkla.
Následně jsem začala postupně probouzet a vysvětlovat. Nebyli moc nadšení, to se dalo i čekat. Taky bych nebyla zrovna happy. Když jsem všechny obešla, byla jedna hodina ranní. Vzala jsem si svůj notebook a šourala se do svého pokoje. Už jsem neměla na nic náladu. Jen jsem padla do postele a hned usnula.

***

Brzy ráno mě něco probudilo. To odporný, zelený stvoření, který se považovalo za elfa...nebo dospělýho. Měla jsem chuť ho seřvat. ,,Snow, vstávej, musíme jít..." řekl jen a když viděl, že jsem při smyslech, utekl. Jít? A kam? A sakra! Málem bych zapomněla! Vstala jsem a...no běžela hned ven jako ostatní. Vždy jsem spala ve stejným oblečení, jakém běhám venku a sprcha se konala jen výjimečně. Taky proč se v týhle společnosti sprchovat, když už zabíjíte? Všichni se najednou rozběhli každý úplně jinam, Toby a Nick podpálili Slender Mansion. Naštěstí jsem si vzala svou mačetu. Pak se mi Slenderman začal ozývat v hlavě, tak jako ostatním. Navigoval mě, kam mám běžet, bylo to speciální místo pro mě. Běžela jsem lesem a musela jsem držet krok s jeho instrukcemi. Nedbala jsem na to, že už asi vyčerpáním padnu. Je to v pořádku, dokud nepotkám někoho, kdo by mě chtěl náhodou zabít, to by byl problém. V dálce jsem viděla stát právě Slendermana. Jakmile jsem tam doběhla podlomily se mi kolena a já padla k zemi.
,,Výborně Snow. Jsi první, kdo zatím dorazil ke své skrýši." mluvil ke mě. A najednou to umí pomalu! Zvedla jsem k němu pohled. ,,T-tohle mě jednou zabije!"
,,O to se neboj, může tě zabít spoustu věcí, ale tohle rozhodně ne. Skryj se tady, zřejmě z toho bude nadobro tvůj nový domov." pronesl a zmizel.
Zmateně jsem se postavila na rozklepané nohy a porozhlídla kolem sebe. Byl tam jediný kámen, takový nenápadný. Dupla jsem na něj a v zemi se objevila díra. Vedly tam schody dolů. Tak fajn...na tohle si snad zvyknu. Rozpustila jsem si svoje dlouhé, bílé vlasy a sešla dovnitř. Zem se uzavřela.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Apple Bee Apple Bee | E-mail | 26. dubna 2016 v 9:07 | Reagovat

Bomba! Další díl se Snow pls! O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama