Zpropadený Cleverbot - 13. část (konec?)

11. ledna 2016 v 20:46 | Anet |  Zpropadený Cleverbot ☢ dokončeno ☢
Další obrázky od Janet :3

A další takovej můj shit :<

,,Co se stalo?" zeptala se Janet dost šokovaně, ale Snow, která se objevila za ním s napřáhlou mačetou vysvětlovalo všechno. Pokusila se mu useknout hlavu, ale Soňa mu to nedovolila. Yuki, Memory, Stiak i Janet se rozběhli tam, kde před chvílí byli všichni tři. Thomas tam ležel mrtvý. Měl rozervané hrdlo. ,,Zabiju tě ty hajle!! Je mi jedno, kdy to bude! Ale jednou určitě!" vykřikla Snow se slzami v očích a utekla pryč. Všichni se za ní vyděšeně dívali.

***

,,Nenávidím ho...zabil mi kamráda. Udělám tomu smradovi to samý." nadávala Snow. už byla dost daleko. Nemohla jen tak BENa zabít. Ty holky ho přeci jen bránily...hlavně Soňa. Už se jí taky zprotivila. ,,Všechno je to na nic." zavrčela, setřela si další slzy a snažila se zapomenout na to, jak se BEN bezmyšlenkovitě vrhl na Thomase. Nebylo to fér. Nemohl za to. Měla by být naštvaná na tu videohru. Ale to ne, podle ní za to všechno pořád mohl BEN. On si vybral, že zabije jí. On u ní zůstal dobrovolně. Kdyby ho nikdy nepozkala, všechno by bylo jinak. Rodiče, kamarádi...všichni by žili. A ona by byla normální. Nenáviděla teď sama sebe. Protože to on způsobil její vzhled, tak proto.
Šla pořád dál od Slender Mansion směrem k jeskyním. Cestou z nudy strhávala Slendermanovi papírky a házela je zmuchlané na zem.
Stoupla si čelem ke vchodu do jeskyně. Vypadala opuštěná. Opatrně a pomalu do ní vešla. Vyděsilo jí divoké prase, které od tamtud vyběhlo. Rychle se uklidnia a sedla si až dozadu. Osvětlovalo jí měsíční světlo. Nevěděla ani kolik je hodin. Sakra jak moc by chtěla vědět čas. Ale hodinky neměla, mobil byl vybitý a...v jeskyni asi nic nenajde. Sem tam slyšela křik z lesa. Nevěnovala tomu pozornost. Nějaká holka. Už pomalu usínala, když však někdo vběhl k ni do jeskyně. Rychle vstala, přehodila si kapuci přes hlavu, aby nebyla vidět a natiskla se do tmy ke stěně. Sledovala šest siluet a hned jí to došlo. Ty holky a BEN. Nevěděla jak jí našly, ale nehodlala to zkoumat. Nenáviděla je. Všechny. Vytáhla mačetu a připravila se na možnost k útoku.

*BEN*

,,N-nevěděl jsem co dělám! Prostě jsem se na něj najednou vrhnul a pokousal ho...až moc..." snažil jsem se to holkám vysvětlit. Byl jsem zoufalý. Věřily mi, ale Snow byla rozzuřená. Nechtěl jsem, aby tu už nebyla. Nezaútočil jsem na ní, protože mi něco bránilo. Poprvé mi u nějakého člověka něco v hlouby duše říkalo, že ho zabít prostě nesmím a já to vážně neudělal. Ale co teď? Teď mě chce zase zabít a to jsm to před chvílí vyřešili.
,,Fajn. Měly bychom jí najítm než odejde moc daleko. Takhle půjde po BENovi už pořád a to není zrovna dobré. Stačí nám Zalgo. A pokud jí najde, určitě jí bude k sobě chtít přetáhnout." domlouvala se s holkama Memory. Pak se na mě podívala Yuki. ,,Půjdeš jí s náma hledat. Ale nebudeš dělat nic, co by pro tebe bylo nebezpečné."
,,Nejsem si jistý, jestli půjde jen po mě."
,,Pravda. Je zřejmě naštvaná i na nás, protože BENa bráníme...trochu." v,ožila se do toho Stiak.
,,Proto se rozhodně nebudeme rozdělovat, Víc očí po hromadě víc vidí. A teď už raději pojďte." pronesla Soňa a vyšla ven ze Slender Mansion do lesa. My jsme šli za ní. Nebudu lhát...bál jsem se jí. první člověk, kterého jsem se kdy bál, když nepočítám Memory. Ta děsí všechny.
Memory uměla přirozeně stopovat. Přesně věděla kam má jít a my jsme se řídili podle ní. Slyšeli jsme nějaký křik, ale to nebyla Snow. Asi si Slenderman někoho vyhlídl. Tak jsme cestou našli několik jeho zmuchlaních papírků.
,,To byla určitě Snow." řekla Yuki po chvíli ticha a rozhlídla se, pak ukázala na jeskyni. ,,Tam bude. Na sto procent. Nikde jinde se schovat přes noc nemůže."
,,Dobře. Tak jdeme." rozhodla Memory a rozběhla se k té jeskyni. Radějsi jsem šel poslední. Když jsme vešli do jeskyně, polilo mě strašné horko. Yuki měla pravdu. Musela tady být. Ve vteřině jsem ucítil ostrou bolest v boku. Stihl jsem jen zařvat a pak až se schovat za holky. Zbabělé, já vím, ale nic bez elektroniky nezmůžu a tady jsme v jeskyni.
,,Co tady děláte vy hajzlové?! Nechte mě konečně napokoji!" zařvala na nás Snow a holky se na ní otočily. To napětí bylo nesnesitelné. I když jsem byl až vzadu, pořád do mě zabodávala ten smrtelný pohled. Držel jsem se za ránu a byl jsem připravený se začít kdykoli vyhýbat. ,,Snow, polož tu mačetu. Víš, že za to BEN nemohl. Buť spíš ráda, že jsi to nebyla ty." začala Janet.
,,Druž hubu! Raději už bych to byla já! Nemám nikoho! Zabil mi nejlepší kamarádku, rodiče a teď i kamaráda z dětsví! Stejně budu za chvíli na řadě i já!"
,,Tohle není pravda, ty na řadu nepřijdeš!" zařadil jsem se do to taky. No asi jsem to neměl dělat, protože se na mě rozběhla i mezi holkama. Stihly jí chytit. Sice bych se vyhnul, ale kdyby se otočila, už b ych zřejmě nic nestihl.

*Snow*

Všude mě už pornásledovaly. Chtěla jsem zabít prvního BENa, ale ony mi to prostě nedovolily. Neměla jsem na výběr. Začala jsem útočit na ně. ,,Tak jak chcete!" křikla jsem a probodla Yuki mačetou. Následně jsem Janet usekla hlavu. Teď už mě nikdo nedržel. Rozběhla jsem se na Memory. Nejdřív mě silně sekla nehtama do břicha, ale vzpamatovala jsem se rychle a sekla jsem jí do ocasu. Na to reagovala silnou pěstí do levé tváře. Spadla jsem na zem a podkopla jsem jí nohy. Na to jsem jí přesekla v pase a rychle zase vstala, protože se na mě rozběhla Stiak. Nebyl čas. Soňa utíkala s BENem pryč.
,,Tak co? Kdo je tu teď vrah?" ušklíbla jsem se a přesekla Stiak ruce i nohy. Ta spadla na zem. Třásla se a krvácela. Nezajímalo mě to. připadala jsem si jako Agnes. Bez emocí. Toužila jsem po jejich smrti. Rychle jsem se rozeběhla za těma dvěma. Takový kousek mi zbýval k úplné pomstě. Viděla jsem je mezi stromy. Už nemají šanci. Dobíhala jsem je. Jedna...dva...Soňa šla k zemi. Počítala jsem si to. Tři...čtyry...pět...za chvíli budeme ve Slender Mansion...ne, tam už se nedostaneme. ,,Šest!!" křikla jsem vítězně a zabodla BENovi mačetu do zátylku odkud následně vystříkla krev. Začala jsem se nekontrolovatelně smát. Připadala jsem si jako psychpat nebo tak něco. Zandala jsem si mačetu zpátky do pouzdra. ,,Tak co?! Kdo tu koho zabíjí! Ukaž mi to! Ukaž mi ten tvůj ksicht!" pořád jsem se smála, přetočila jsem jeho tělo na záda, ale něco bylo špatně. Smích mě přešel. Místo obličeje, měl masku. Tu masku z videohry. S obtíží jsem mu jí sundala. Byl mrtvý, to ano. Ale těsně před smrtí brešel. Nebyla to krev, jako obvykle u něj, ale obyčejné slzy.
Úlně mě to zaslepilo. On za nic nemohl. To ta maska. Rozlomila jsem jí a zahodila. ,,Promiň mi to BENe..holky...jsem hrozná kamarádka...pokud jsem jí někdy byla..." po tvářích mi steklo pár slzy a dopadly na BENovo mrtvé tělo. Za mnou se ozvalo zašustění. Otočila jsem se. Stál tam Zalgo.
,,Vidím, že jsi velmi dobrá. ušetřila jsi mi zpoustu práce...ale teď jsi sama, že?" pronesl tím svým nechutným hlasem. Chtělo se mi zvracet. Ale měl pravdu. Byla jsem teď sama. Do Slender Mansion už nikdy nemůžu. Najednou mi Zalgo podal ruku. ,,Pojď se mnou a už sama nebudeš." usmál se. Za ním vylezlo spoustu dalších creepypast. Jako třeba Pinkamena. Mr. Widemouth, Lazari, Lulu a další takoví.
Nevím proč ani co, ale něco mě k nim lákalo. ,,Už...nechci být sama." odpověděla jsem jen a chytla jsem se jeho ruky. Ušklíbl se. ,,Dobře děláš. Nepotřebujeme je." cítila jsem, jak mi horko z ruky za kterou mě držel pokrývá celé tělo.
Přestávala jsem pomalu vnímat, až jsem úplně ztratila vědomí.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 sonaj1 sonaj1 | 11. ledna 2016 v 21:20 | Reagovat

Tak...teraz neviem či mam revat alebo sa chviet od strachu .-. Snow prečo si zabila Bena? ;-; A ja že sa fakt udobria ;-; Super čast :3

2 Apple Bee Apple Bee | 21. dubna 2016 v 11:26 | Reagovat

Chudák Ben.. :-( Další část prosím! :-)

3 Apple Bee Apple Bee | 21. dubna 2016 v 11:27 | Reagovat

Chudák Ben :-( Další část prosím :D

4 Apple Bee Apple Bee | E-mail | 26. dubna 2016 v 8:49 | Reagovat

Další díl plus!!!!!! O_O O_O

5 Apple Bee Apple Bee | E-mail | 26. dubna 2016 v 8:50 | Reagovat

Další díl pls!!!! O_O  :-D

6 Elbereth Elbereth | 14. června 2016 v 17:37 | Reagovat

Je to vážně smutný :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama