Uvězněn ve videohře

6. ledna 2016 v 21:52 | Anet |  Special CPFF
Ben Peters byl patnáctiletý kluk s blond vlasy, na svůj věk poměrně malý. Miloval hraní videoher a hrál si i při hodinách ve škole na PSP. Jeho oblíbená barva byla zelená, vždy měl na sobě zelenou mikinu nebo triko. Kvůli tomu si také ve videohře The Legend of Zelda oblíbil postavu Linka.

Celá Benova rodina už večeřela, nikdo zatím nepronesl jediné slovo. ,,Mami, kde je Ben?" zeptala se Benova mladší sestřička, Stacy. ,,Určitě se jen zdržel. Asi zase hraje ty svoje hry," odpověděla jí matka a jedla dál. ,,Stejně jen nechce, aby se ho někdo ptal na školu. Slyšel jsem, že propadá a často mu o hodinách učitelé zabavujou mobil a PSP co jste mu nedávno koupili," zažaloval na něj jeho bratr Thomas. Byl mladší než Ben, ale starší než Stacy. ,,Ten kluk už mě štve," zavrčel táta, zvedl se od stolu a šel k Benovo pokoji. Zabouchal na dveře. ,,Bene! Ihned otevři! Thomas, Stacy i matka už na tebe čekají!" křičel na něj přes dveře, ale bylo tam podezřelé ticho. Ben už v tom pokoji vlastně seděl celý den. Oběd mu Stacy nechala před dveřmi...no pořád tam byl položený. Bylo to Benovo oblíbené jídlo a on věděl, že Ben by tohle nikdy neodmítl. Nevěděl co dělat, tak zmírnil hlas. ,,Bene? Otevři...prosím..." ale pořád nic. Nakonec se rozhodl a vykopl dveře. ,,Tak a dost, co si o sobě--! Bene...?" zarazil se a sledoval ho. Ben seděl před televizí a zíral na ní, bez jediného pohybu. Obrazovka zeleně zářila. Šlo tam rozeznat, že to bylo něco jako zaseknutí. Benovi se tam sekla hra The Legend of Zelda: Majora's Masks a ta zelená barva oznamovala chybu. ,,Notak Bene. Pojď na večeři," zaváhal otec a chytl Bena za rameno. ,,Nesahej na mě."

,,Uh? O čem to sakra mluvíš Bene? Padej na tu večeři, dohraješ si to jindy!" trochu se naštval a vrazil mu pohlavek. ,,Nesahej...na mě..." řekl znovu, až podezřele klidně a otočil na něj hlavu. V tu chvíli sebou jeho otec prudce trhl a zacouval ke dveřím. Benovi totiž tekl z očí slzy, smíchané s krví, Jeho bělmo bylo černé a duhovky krvavě rudé. Vstal, sundal ze sebe mikinu s kapucí a usmál se. Měl na sobě stejné oblečení jako Link, ale trochu potrhané a tmavší odstín zelené. Dokonce měl i elfí uši. Díky svému úsměvu odhalil pilovité zuby. ,,Vždycky jsem chtěl vypadat jako Link...a ten ve videohře mi slíbil, že mě jím udělá...vím, ty oči se nepovedly, ale i tak je to super, že ano tati?" natáhl k němu ruce, měl delší nehty, ostře zakončené, jako nějaká kočka. ,,J-jistě Bene...j-je to hezký..." nikdy neuměl lhát a Ben to na něm poznal. Napřed zesmutněl a ovinul si ruce kolem těla. ,,Proč mi moje rodina lže?" najednou se mu na tváři objevil zase úsměv, ale úsměv šílence. ,,Lhát se nemá...to jsi mě vždy učil, že?" podíval se na něj, zaleskly se mu oči a jeho otec vycouval na chodbu. ,,Budu ti muset udělit trest." škodolibě se zasmál a rozběhl se na něj. Ten však rychle zareagoval a utekl do jídelny. Matka se na něj s dětmi podívala. ,,Co se to dě-- proboha!!" zděsila se a prudce vstala, až židle na které seděla spadla na zem. Vyděsil jí právě Ben. Stejně tak i Stacy a Thomase. Ben jako první skočil po Stacy. Thomas jí začal bránit a praštil Bena zezadu do hlavy tím, co bylo nejblíž-notebookem. Ben nejdřív zavrávoral, když se na něj otočil poznali, že teprve teď je naštvaný. Chtěl se na něj vrhnout a oplatit mu to, ale něco mu to nedovolilo. podíval se za sebe. Z monitoru notebooku vyčuhovala ruka a držela ho za nohy. Než se vzpamatoval vtáhla ho dovnitř a notebook se rozbil. ,,Vítej ve hře The Legend of Zelda: Majora's Masks." ozval se za ním cizí hlas. Ben se prudce otočil. Stál za ním Happy Mask Salesman. ,,Odteď je tvé jméno BEN Drowned. Už není cesty zpět. Přál jsi si vypadat jako Link. Přál jsi si být v této videohře. To se ti teď splnilo," ušklíbl se a zmizel. Kolem BENa se téměř okamžitě objevila vodní past. Snažil se z ní dostat, ale marně. Pohybovala se s ním. Nelze z ní uniknout. Došel mu kyslík, naposledy vydechl a jeho plíce se hned zaplnily vodou. Bolelo to, ale nešlo s tím nic dělat. Utopila se jeho dobrá stránka. Byla tím navždy zničená. Zlá zůstala uvězněná v Linkovo soše.

Po pár týdnech byla celá BENova rodina umístěna do blázince. Snažili se někomu sdělit co se stalo, ale všichni se jim tak akorát vysmáli. Věděli, že BEN někam zmizel, ale tohle pro ně bylo absurdní. nakonec to někdo nahlásil. BENova postava se jim zjevovala ve snech. Nejdřív jako Linkova socha. Potom ve svém těle. Mučil je tam. Přišíval jim na obličej zaživa různé masky. Zešíleli z toho a postupně spáchali sebevraždy.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 sonaj1 sonaj1 | 7. ledna 2016 v 15:13 | Reagovat

No....mal štastie že dopadol tak len s tymi očami a nie so zelenou kožou :'D Ale je to super :3

2 STIAK STIAK | E-mail | Web | 24. ledna 2016 v 12:29 | Reagovat

Awwwww qwq
To bylo tak bootyful qwq

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama