Silvestr Creepypasty - 2. část

20. ledna 2016 v 16:46 | Anet |  Special CPFF
(na obrázku Janet a Snow~chibi / schválně kratší kapitola),,Hej Jacku! Kde je BEN?" okřikla jsem Eyeless Jacka, který se zrovna snažil zdrhnout se zásobou ledvin snad na celý rok. S trhnutím se na mě "podíval" a zastavil. ,,Netušil jsem, že zrovna ty ho budeš hledat. Naposledy jsem ho viděl jít se Soňou do jeho pokoje...dokážu si představit co dělaj--"
,,Jacku! Ty perverzákuu!" ozvalo se za ním. Než se otočil praštila ho Janet prkýnkem do hlavy.
,,Ale notaaak, snad si nemyslíš, že je BEN nějak slušnej, nebo snad jo?" ušklíbl se a sundal si masku, Janet se z jeho očí vždycky dělalo špatně. ,,Agh nandej si to zpátky!"
,,Klid vy dva! Chováte se hůř než sourozenci!" okřikla jsem je a šla k BENově pokoji. The Nurse Ann mi toho červa...nebo co to bylo už vyndala, měla jsem to sešitý na podbřišku. Chtěla jsem mu ho ukázat, protože jsem ho měla ve sklenici-ano, doufala jsem, že se mu udělá špatně, to byl účel.
Najednou z jeho pokoje vyšla Soňa a trochu zaskočeně se na mě podívala. V rukách držela nějakou krabici.

*Soňa*

Nebylo zrovna moc času se tu vybavovat s vypnutým počítačem. Musela jsem ho odnést dřív, než si toho někdo všimne. Popadla jsem prázdnou krabici a dala do něj počítač se všemi ostatními věcmi, aby vůbec fungoval. Zalepila jsem krabici lepenkou. ,,Tak fajn, už to jen odnést." usmála jsem se vítězně, zvedla krabici a vyšle z pokoje. Tam moje nadšení opadlo. Zase ta Snow. Nedá mi pokoj. ,,Co chceš?" zeptala jsem se milým tónem, jenže falešným. Ale u mě to stejně nějak nikdo nepozná.
,,Šla jsem za BENem, je uvnitř? Chci mu něco ukázat." odpověděla. Viděla jsem tu sklenici a už se mi dělalo špatně. ,,BEN...tady není. Mám mu něco vyřídit?"
,,Jen, že jsem ho hledala. Co máš v té krabici?" zeptala se mě a já trochu ztuhla. Hledala jsem rychlou výmluvu. ,,Um... BENův počítač..." blahopřeju sama sobě za originalitu.
,,On ti dovolil si ho půjčit?" sakra proč se pořád ptá? Musím se jí nějak zbavit.
,,Nesu ho do města, aby ho opravili. On ho dokáže akorát zavirovat, opravit ne. Už opravdu musím. Sbohem." uculila jsem se a zdrhla do lesa, směrem k městu. Konečne sami.

*Agnes*

Taková otrava. Pořád někomu pomáhat. Alespoň, že nemám city. Huh? Není to Soňa? Zajímalo by mě, co má v té krabici. Ale neměla bych to řešit. Netýká se mě to. Ona není taková, že by něco provedla. I když...každý dělá chyby. Vstala jsem ze země, oprášila se svou jednou robotickou rukou a šla za ní. Nezajímalo mě to, ale náhoda je blbec. Hrubě jsem jí chytila za rameno, jinak to ani bez citů neumím. Docela jsem jí vyděsila. ,,Kam neseš tu krabici? A co je v ní?" pevně jsem jí držela a čekala na odpověď.
,,N-no je to BENovo počítač, nesu ho opravit a--"
,,Opravit? Mohla bych ho opravit." vím, že lže, ale napřed jí v tom budu hezky dusit. Neunikne.
,,Ne, to je v pohodě. Odnesu jim ho tam." usmála se falešně a chtěla odejít, já jí však krabici vyrvala z ruky. ,,Tak jdeme." usmála jsem se...taky falešně, ale jak už jsem řekla, jsem bezcitná. Otočila jsem se a šla na druhou stranu. Soňa šla za mnou, zabodávala pohled do země.

***

Přišly jsme k ukrytému vchodu do mojí laboratoře. Odjistila jsem dveře a zatáhla Soňu dovnitř. Dveře se za námi zavřely. Aspoň už jí nebudu muset tolik hlídat. Musela by získat kód ke dveřím a ten ode mě nedostane.
Položila jsek krabici na stůl, odtrhla pásku a...počítač? Byla jsem zmatená. Myslela jsem, že lhala, ale ten počítač tam byl. Že bych si dobrovolně přidala práci? To snad ne! ,,Tak co je s tím počítačem?" zeptala jsem se a vyndala ho z krabice. Zapla jsem ho.
,,No...tak seká se a taky...tam BEN omylem naprogramoval svůj virus..." ah, nemýlila jsem se. Nebyl pokažený. BEN byl v něm, ale proč? Začala jsem zkoumat soubor "BEN.exe" a Soňa byla čím dál neklidnější. ,,Soňo...víš co jsi udělala?" otočila jsem se a zabodla do ní svůj kamenný pohled. Zřejmě sebrala odvahu.
,,Už jsem toho měla dost! Dřív trávil BEN nejvíc času se mnou, ale teď je tam Snow a já se k němu ani nedostanu! Chtěla jsem ho jen pro sebe!--"
,,Drž hubu! Kvůli tobě je teď BEN ve velkém nebezpečí a to jen kvůli tobě!" vykřikla jsem na ní. Byla jsem naštvaná, BEN může navždy zmizet.
,,V ne-nebezpečí...?" vykoktala ze sebe a stála tam chvíli jako tělo bez duše. City si s ní pohrávaly.
,,Ale vždyť je jen v počítači...jako vždycky...jen nemůže ven, nic mu to neudělá!" pronesla konečně.
,,Ne...není to jako vždycky."

(Tak co si myslíte, že BENovi hrozí? :3 když tak můžete hádat a napsat svůj typ do komentářů :D)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sophie_666 sophie_666 | 20. února 2016 v 13:09 | Reagovat

Kdy už bude další díl :-)  :-(

2 Anet Anet | 22. února 2016 v 21:21 | Reagovat

[1]: Neboj se, snažím se jak jen to jde, musím dopsat nějaký bonus na wattpadu k jednomu příběhu, pak dopíšu tohle, potom napíšu další část Dreams vs Nightmares a pak budu sepisovat nový příběh mojí zbrusu nové OC, snažím se ;-;

3 Apple Bee Apple Bee | E-mail | 26. dubna 2016 v 9:37 | Reagovat

OMG!!!! JÁ CHCU DALŠÍ DÍL!!!!! OH MY ZALGO! TO JE TAKOVÁ BOMBA!!!!! O^O

4 Anet Anet | 1. května 2016 v 21:39 | Reagovat

[3]: Neboj, dneska večer se snad odhodlam něco napsat na mobilu, už bylo mojí lenosti dost xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama