Silvestr Creepypasty - 1. část

1. ledna 2016 v 12:07 | Anet |  Special CPFF
Tak Zpropadený Cleverbot bude za nedlouho, ale dám to už sem >w>

Nejdřív další od Janet... (nechápu, co jí na tom baví, okay .-.)A můj..."pokus" .-.
Takže...dneska je už prvního ledna. Vypadá to, že jsme Vánoce i Silvestr přežili, ani mě nebolí hlava. Ale pila jsem, to vím bezpečně. ,,Ah bože...je tu někdo, kdo to nemá tak rozmazané jako já?"
,,Ani bych neřekl Snow, jako kdyby si nás neznala." ozval se BEN vedle mě. ,,Na Silvestra oslavujeme, že po nás lidi nejdou a můžeme se dovolit zřídit. Ale protože jsme vlastně mrtvý, nebolí nás hlava....teda některý z nás." zasmál se a podíval na Eyeless Jacka, který očividně měl velkou kocovinu. Snow mu šla pomoc se dostat do koupelny. ,,Ale kdyby to, co řekl BEN byla pravda....neznamenalo by to, že jsem mrtvá?"
,,Neznám moc tvůj příběh, ale z toho co jsem slyšel od BENa by jsi měla být mrtvá. Sledoval tě, když jsi byla v tom blázinci." pousmál se a klekl si k záchodu. Radši jsem odešla na chodbu. ,,Pravda...v tom blázinci jsem byla často mimo, mohli udělat cokoli. Možná i něco, o čem nevím...třeba mi dát pod kůži čip." Hned jak mě tohle napadlo jsem šla za Agnes. Nebyla s námi, ale taky jí bolela hlava a na zemi si válelo pár flašek od vína. Poznala jsem, že tu byla z KageKaem. I přes bolest mě prohlédla, protože to by bylo vážné, ale nic nenašla. Trochu jsem si oddechla a šla ostatním pomoc s uklízením.

***

Skončili jsme s tím až někdy k večeru, aby to tam vypadalo jako předtím. Možná to bylo i díky tomu, že jsem se cítila trochu divně. Celou dobu mi cukaly oči, všechno se mi rozmazávalo. Všimla si toho Stiak a přišla ke mě. ,,Snow, co se děje? Hlava tě sice nebolí, ale něco s tebou není v pohodě."
,,Nestarej se, určitě to nic není."
,,Já vím, ale--"
,,Zajdi za The Nurse Ann." ozvalo se za mnou. Otočila jsem se. ,,Soňo? Kde jsi byla? Skoro jsem tě tu neviděla a--"
,,To je jedno. Prostě za ní zajdi. Možná vím o co jde a pokud...no prostě za ní zajdi."
Jenom jsem zmateně zamrkala a odešla za ní. Soňa vypadala hodně vážně a když jsem odcházela, šla za mnou i se Stiak, Memory, Yuki a Janet. Nebylo mi to zrovna příjemné.
Když Soňa vysvětlila Ann co má za podezření, musela jsem se svlíknout do spodního prádla. Naštěstí pro můj vnitřní klid zamkly, ale i tak mi ro nebylo příjemné a navíc jsem pořád nic nevěděla. Ann po mém vyšetření jen zakývala hlavou. ,,Vypadá to, že Soňa měla pravdu...naštěstí to není tak rozrostlý jako u BENa, takže to bude stačit vyříznout...snad."
,,V-vyříznout? O čem to sakra mluvíš?!"
,,Tak se podívej na sebe do zrcadla." řekla s klidem Yuki.
Přiběhla jsem k zrcadlu a prohlídla se. ,,Vždyť na sobě nic nemám, jsem zdravá--" pak jsem viděla něco, z čeho se mi udělalo špatně.
Něco dlouhého mi lezlo pod kůží. Vypadalo to jako červ. ,,C-co je to?"
,,BEN to měl taky, možná jsi se s ním stýkala, když to měl ještě v těle...jenže nakazit by jsi se mohla pouze polibkem...heheh~"
,,P-přestaň Janet! Tohle není k smíchu! Navíc BENa bych nikdy v životě nepolíbila!" moje tváře zčerveněly, ony si toho všimly a začaly se smát. Mluvila jsem pravdu, ale bylo mi z roho trapně i tak. Proto jsem byla jako rajče. Taková už jsem. Praštila jsem pěstí do stolu a přestaly. ,,Je mi jedno co si o mě kurva myslíte. Ale vyřízněte ze mě tu zpropadenou věc."
,,Uklidni se Snow...nemyslely jsme to zle...nikdo neříká, že by jste spolu však nebyli zlatí..." zasmála se ještě naposled Yuki. Soňa kvůli něčemu odešla, nevím proč, ale nechtěla jsem to řešit, neměla jsem na to čas. ,,Tak fajn. Začneme." pronesla Ann. ,,Lehni si na stůl, bude to stačit."

*Soňa*

Hned jak jsem přišla do obýváku, můj pohled padl na BENa, který hledal Snow. Z nějakého důvody mi prostě vadily ty jejich kecy o tom, že by byli Snow a BEN spolu. Pak jsem si však všimla, že jde ke mě.
,,Soňo, nevíš kde je Snow?" zeptal se, když byl u mě. Rána přímo do srdce, jak bych ho ráda prostě skopala. ,,Um...to co jsi měl v těle...Snow to má taky."
,,C-cože? Jakto, že jste mi to neřekli?!"
,,Neboj se, nemá to tak vážné, chce to jen vyříznout." trochu se uklidnil. Pak mi něco došlo. proč ho uklidňuju? Proč se radši nevyptávam na moje otázky? ,,Víš BENe..." začala jsem a on zpozorněl a kouknul na mě. ,,Copak?"
,,Janet měla pravdu. Byl jsi jediný, se kterým se stýkala, kdo to měl. Ale přenést to k ní šlo jenom polibkem, protože jsi to měl v oblasti krku...ty jsi jí někdy políbil?"
,,Proč se mě na to vlastně ptáš?"
,,Jenom tak. Zajímá mě, jak k tomu přišla. Záleží mi na ní." zalhala jsem, ale naštětstí jsem byla už v tomhle dost dobrá na to, aby mi na to všichni skočili.
,,N-no...jednou, ale ona spala, takže o tom neví. Bylo to, když byla ještě normální...lákalo mě to..." najednou si předemě BEN kleknul na kolena s upřímným, prosebným pohledem a začal prosit. ,,prosím...neříkej to nikomu a už vůbec ne Snow...zabila by mě.." bavilo mě, když takhle prosil, ale to že jí skutečně políbil...to mě nehorázně naštvalo. Nedávala jsem jí to za vinu, přeci jen spala. Byla jsem naštvaná na BENa, jak se jen opovažuje ten zmetek. (co to dopekla píšu? .-.)
,,Neřeknu jí to, ale pod jednou podmínkou."
,,J-jakou? Řekni si cokoli..."
,,Už se s ní nikdy nebudeš stýkat, žádná Snow pro tebe ode dneška není. Jsem tu jenom já. Já tě mám skutečně ráda."
,,A-ale--"
,,Odporuješ? Dobře, tak já jí to jdu říct. Když je ti milejší, aby jsi se s ní mohl stýkat, ale nenáviděla tě, než aby tě měla ráda a ty jsi o tom uvnitř sebe věděl, vyhovím ti." otočila jsem se a šla zpátky za Snow, něco mě však zadrželo. To BEN. Chytl mě za triko. ,,Neříkej jí to...j-já to udělám..." vítězně jsem se usmála. Konečně byl jenom můj. ,,Výborně. Odstěhuješ se odtud. Půjdeš zpátky do počítače."
,,O tomhle nepadlo ani slovo!"
,,Hlupáčku. Nemůžeš zůstat v tomhle světě. Mohl by jsi JÍ potkat." zasmála jsem se a rychlím pohybem ruky ho omráčila. Odtáhla jsem ho k němu do pokoje a uvěznila zpátky do jeho počítače tak, aby se sám nemohl dostat ven. Byla jsem u toho, když ho dostávali ven. Dostat ho zpátky byla hračka. Všichni byli zalezlí v pokojích, takže jsem nikoho nepotkala. Prsty jsem přejela po monitoru jeho počítače. ,,Neboj se. Budu tě navštěvovat každý den. Ať chceš nebo ne."

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sofie sofie | 5. ledna 2016 v 19:45 | Reagovat

Super:D. Doufám, že bude brzo pokračování :D

2 Apple Bee Apple Bee | E-mail | 26. dubna 2016 v 9:27 | Reagovat

Jak sladké! >:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama