Zpropadený Cleverbot - 12. část

11. prosince 2015 v 17:56 | Anet |  Zpropadený Cleverbot ☢ dokončeno ☢
Tak tu máme další dva obrázky :3 První je od Janet *^* To je božííí...No a druhý...ten jsem nakreslila já, takovej menší shit ^^" (miluju výrazní lícní kosti)And now, taková schválně kratší část, užijte si jí c:

,,Thomasi...já už tu jednou byla..Thomasi..?" nic se neozývalo. Ohlídla se za sebe. Thomas nikde. ,,Thomasi!" vykřikla, ale hned si zakryla rukou pusu. Byla moc blízko budovy. Určitě jí někdo nebo něco slyšelo. Než však zareagovala ucítila prudkou bolest v páteři a ztratila vědomí.
***
Když se probrala, ležela na něčí posteli a vedle ní Thomas, který byl v bezvědomí. Prudce se posadila. ,,Co to--?!" někdo jí rychle zacpal pusu. Nějaká dívka, hnědovlasá. Vypadala mile. ,,Buď zticha. Ještě tě najdou." když Snow kývla, dívka dala ruku pryč. ,,Já jsem Soňa a tohle...je můj pokoj." usmála se a sedla si k ní."
,,Kde to vlastně jsme? Nejsme snad v té budově, že ne?"
,,No budova...říkala bych tomu raději Slender Mansion. A ano jste. Zatím o vás vím jen já. Tak se zbytečně neprozraďte."
,,Proč tu jsem? Nebo spíš proč tu jsi ty? Nevypadáš na to, že by jsi tu měla být."
,,Jsem tu jen proto, že jsem dost pomáhala BENovi. Ale když jsem se dozvěděla co ti udělal, rozhodla jsem se pomoc tobě."
,,To ne...musím odtud pryč. Myslela jsem, že si to s ním zvládnu vyřídit, ale--"
,,Nemusíš nic vyřizovat. Řeknu ti jak to bylo. Hra Majora's Masks , ho sice už v sobě nevězní, tak jak jses dočetla v jeho příběhu, ale stále ho někdy ovládá. To ta maska může za jeho chování."
,,Maska? Říkala jsi, že hra..."
,,No ta maska je z té hry. Právě jí musíme zničit. Ale ona poštve BENa na kohokoli, kdo se na ní pokusí vztáhnout ruce...nemám na to dost odvahy." řekla provinile a podívala se do země. Během našeho rozhovoru se Thomas probral. ,,Takže stačí zničit masku? Čekal jsem to horší...kde je?" zeptal se.
Soňa se na něj podívala. ,,V jeho počítači..."
,,Pořád ti to připadá tak snadné?" ušklíbla se Snow a vstala. Soňa jí však zase posadila na postel. ,,Nechtěli by jste se k nám přidat?"
,,Počkej, jak přidat?" zpozornil Thomas.
,,Nemůžeme nechat na živu kohokoli, kdo najde náš úkryt. Ale kdyby jste se přidali, nemohli bychom to udělat. Nebo spíš neměli bychom...musela bych zařídit dost věcí, ale když je Snow taková, jaká je, že utekla z blázince a podobně, myslím, že by to neměl být takový problém."
,,No já nevím..."
,,Ale notak Snow. Nepřipadá mi to jako špatný nápad."
Snow se na ní podívala a pak si jen povzdychla. Ty její oči říkali něco jako "budeme kamarádky".
,,Dobře...když vám to teda udělá radost."
,,Yay!" zajásala a odběhla ke dveřím. ,,Zůstaňte tady a nevycházejte. Zatím by to pro vás nemuselo dopadnout dobře." usmála se a odešla, zavřela za sebou dveře. Sakra kdo se může po takový větě usmát?!

*Soňa*

Musela jsem kvůli nim zařizovat dost věcí. Nakonec Slenderman souhlasil, že tu můžou být, ale s tím, že za ně ponesu veškerou zodpovědnost a takový blbosti. Když jsem se k nim vrátila, naštěstí tam zůstali. Ale našel je právě BEN. Vypadalo to, že jim to všechno vysvětluje. Tvářil se provinile a Thomas se Snow sem tam přikývli. Nakonec se Snow usmála a objala ho. Nechtěla jsem do toho zasahovat. Sledovala jsem je z chodby pootevřenými dveřmi a jen čekala. Navíc jsem neměla vůbec náladu s ním mluvit. Radši jsem po chvilce odešla za STIAK a ostatními. Ony jsou taková ta naše "parta". Byly v obýváku. Memory seděla u nízkého stolku a něco sepisovala. Janet a STIAK se na něčem dohadovali kousek od ní, takže bylo jisté, že je brzo seřve. Yuki je všechny ignorovala, seděla na gauči a snažila se s klidem sledovat televizi. Sedla jsem si k ní a mlčela. ,,Stalo se něco?" zeptala se mě po chvíli ticha.
,,Ne nic. Jen přemýšlím..."
,,Já vím, že jsi dost tichá, ale ne až tak. Takže co se děje?"
,,Vážně nic...jsem šťastná. Snow s Thomasem se k nám přidali.." na tuhle větu zareagovaly všechny. ,,Oni jsou tady?" zeptaly se všechny společně.
,,Ano, BEN jim to zrovna vysvětloval, když jsem odcházela."
,,Jsem ráda, že konečně sebral odvahu." povzdechla si Memory, vzala papír ze stolku a chystala se odejít. Najednou se z chodby ozval tlumený náraz a do obýváku vpadl BEN. Z úst mu tekla krev. Nebyla však jeho. Nastalo ticho, které však rychle přerušil: ,,P-potřebuju pomoc..."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 sonaj1 sonaj1 | 11. prosince 2015 v 23:11 | Reagovat

Že on s tymi zubami niekoho pohryzol? :'D Tendivny pocit ked ja už by som Bena za to davno skopala :'D

2 Ami Ami | E-mail | Web | 12. prosince 2015 v 10:03 | Reagovat

Jasnè, ten kto utiekol z blázninca, nemôže byť predsa nebezbeční xD :D
A tie obrázky sú very cute!^^

3 Anet Anet | 12. prosince 2015 v 10:42 | Reagovat

[1]: copak já vím, co by jsi přesně dělala? se tě nehodlám ptát xD

[2]: vůbec, s ním můžeš být prostě bff a nic se ti nestane xD
leda tak ten od Janet ._.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama