Snow-její 1. Halloween (the end)

11. listopadu 2015 v 1:52 | Anet |  Special CPFF
Rychle jsem k ní přiběhla. Byla v bezvědomí. Jemně jsem s ní zatřásla, jenže jí to dost vyděsilo. Rychle jsem jí zacpala pusu. ,,Neboj se Sally, to jsem jen já..." řekla jsem uklidňujícím tónem a dala ruku pomalu pryč. Hned mi padla kolem krku a začala vzlykat. I když byla duch a vraždila, pořád v sobě měla tu dětskou stránku. Pohladila jsem jí jemně po vlasech. ,,Z-Zalgo se tu objevil...a kvůli němu odvlekli Jeffa a Liu...ten parchant je k nim nalákal!" vykřikla do prázdna, ale rychle se zase uklidnila. Podívala jsem se jí do očí. ,,Teď poslouchej. Už dávno nejsi sama, i když na to nevypadáš. Nechci, aby se ti něco stalo a proto půjdeš do Slender Mansion a.budeš ostatní dobře hlídat, aby neutekli. Je ti to jasný?" Sally jen přikývla a utekla do lesa. Pousmála jsem se a rozhlídla se. Byli tu dvě místa, kam je mohli odvézt. Přímo policejní stanice, nebo laboratoř. Bylo to tak 50 na 50. Jako první jsem se rozhodla jít na policii, protože nebyla tak zabezpečená a byla podstatně menší, takže trvalo kratší čas jí prolézt.

***

Dovnitř jsem vlezla větrací šachtou. Bylo to nejrychlejší a tady na rychlosti záleželo. Jeffa moc nemusím, ale kdyby se mu něco stalo, asi by to hodil na mě a už tak se mi víc vyhýbá, i když se Sally snaží o opak. Navíc s ním byla i Lia. Přidržovala jsem si rukojeť mačety, aby nedělala hluk. Něco jsem na konci šachty skrz mřížku zahlídla. Dva spisy. Nikdo v kanceláři nebyl, tak jsem do ní vlezla, pro jistotu i stáhla rolety a zamkla. Podívala jsem se na první spis. Jeff the Killer. Otevřela jsem ho. "Dlouho hledaný vrah s děsivým vzhledem. Před smrtí říká "go to sleep". Teorie, vzhledem k jeho větě "jdi spát". Jediná cesta jak se vyhnout jeho zabití je neprobouzet se. Vždy když nad vámi večer sedí jen čeká až se probudíte, aby vás následně mohl poslat navěky spát. Kdyby své oběti sám probouzel jeho věta by nedávala smysl..." tak takhle to ten parchant dělá. Jako další byl spis "Lia Electra". Její příběh jsem neznala. Když jsem Jeffovo spis položila na stůl někdo se pokusil otevřít dveře. ,,Hej! Proč jsou ty dveře zamčený?!" rychle jsem dala spisy na jejich místo a zalezla zpátky do šachty. Lezla jsem tiše k další mřížce. Našla jsem Jeffa. Seděl tam v prázdné místnosti. Na sobě svěrací kazajku. Ujistila jsem se, že tam nikdo jiný není a skočila do místnosti. Jeff ke mě zvedl pohled. ,,Snow?" zarazil se a vstal. ,,Co tady děláš? Chytí tě.." asi poprvý mu na mě trošičku záleželo. Strhla jsem z něj kazajku. ,,Najdeme Liu a padáme. Nechci tu být dlouho."
,,Nevím kde je. Moc si toho nepamatuju." zavrčel a promnul si spánky. Zaslechli jsme kroky. ,,Rychle, schovej se!" sykl Jeff tiše a mě ně napadlo. Nic jiného jsme ani nestíhali.
Policajt vešel do místnosti skontrolovat Jeffa. Ten seděl zády ke dveřím a kazajkou nahozenou tak jako by jí na sobě pořád měl. Já se mu musela schovávat pod mikinou. Bože moc blízko! Ozvala se rána a ja rychle vykoukla ven z jeho mikiny. Stála tam Lia a dupala policajtovi na hlavu. Ten byl v bezvědomí. ,,Copak? Intimní chvilka? Nemám snad odejít?" pronesla provokativně a ušklíbla se. ,,Nech si ty kecy." odsekl jí Jeff podrážděně a hrubě mě vytáhl ven. Oba jsme vstali. ,,Měli bychom jít--"
,,Hádám, že řekneš šachtou." přerušila mě Lia a vlezla do šachty. Jeff za ní. Jenom jsem si povzdechla a lezla za nimi.
Když se dostali do Slender Mansion....no vypadalo to tam jako ráj pro uklízecí četu. Ben se tam jako jediný se Sally válel v obýváku za což ho Memory docela seřvala....jako vždy. ,,Tak to vypadá, že je konec dalšímu Halloweenu." zasmál se Ben a vyskočil na stůl. ,,Ale vsadím se, že příští taková akce bude stejně super!" skočil na mě a strhl mě na zem. ,,Nemám pravdu Snow?" zaculil se na mě. Ja se jen podívala na Jeffa. ,,Díky bohu, že je konec." vydechli jsme oba naráz.

A je konec jejich Halloweenu :D Trochu pozdě, ale přece ^^" Rozhodně plánuju, že další Special CPFF bude jakoby navazovat, jen to nebude den za dnem. Snad chápete :D No aspoň máte oddych od mojích žvástů ._. btw. omlouvám se za chyby, píšu na mobilu a navíc je 1:50 ráno xD

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama