Snow-její 1. Halloween

31. října 2015 v 1:00 | Anet |  Special CPFF
,,Tohle děláte běžně?" zeptala jsem se Jeffa. Byl zrovna Halloween a oni si jen tak, bez převleku šli po ulici mezi lidma. Ostatní je považovali jen za skupinku co jde koledovat. Několik z nich měli i košíky, aby udělal radost Sally, která tohle naprosto milovala. ,,Kvůli Sally ano. Je fajn někam jít, aniž by tě naháněli."
,,Tak mě napadá, byla jsi někdy na Halloween koledovat?" poskakoval vedle mě Ben z druhé strany. Nevím proč poskakoval, nechtěla jsem se ho ptát...radči. ,,Ne nebyla, nezajímalo mě to. Vždycky jsem jenom seděla doma u počítače a nic nedělala."
,,Vážně? Ale to je škoda. Je sranda strašit ostatní."
,,Strašit?" zastavila jsem se a podívala na něj. Taky zastavil. ,,No jasně, když už se chystáme jít domů, přestaneme se skrývat."
,,A k čemu vám to je?"
,,Je to mnohem větší zábava." zasmál se a chytl Sally za ruku, aby se někde zbytečně netoulala. ,,Notak, nejsem přece malá!" řekla lehce naštvaně a zahryzla se mu do ruky, takže jí raději rychle pustil. ,,Jsi zbytečně vzteklá." odsekl a odešel radši někam dozadu. V tu chvíli se podívala na Snow. ,,Takže tvůj první Halloween viď? Jaké to je ho trávit zrovna s námi?"
,,Rozhodně víc než neobvyklé, přiznávám, že bych bez vás byla zase jen u sebe v pokoji a něco kreslila."
,,Je to zábava, i když se to někdy zvrtne..."
,,Jak to?" zpozornila jsem a sledovala jí koutkem oka.
,,Někteří lidé nedávají sladkosti, ale alkohol. Ten mi nechutná tak ho dávám ostatním. Vždycky ho však vypijou hned. Málem nás kvůli tomu i chytili."
,,Tak proč jim ho dáváš, když pak dělají tohle?"
,,Co jinýho bych měla dělat? Nemůžu ho jen tak vyhodit, stejně by nějaký našli a opakovalo by se to."
,,Měl by jim alkohol někdo zakázat...třeba Slendy."
,,Slenderman se o nás nezajímá, dokud nemáme jít na elektrické křeslo. Jediná, koho má opravdu rád, je Lazari, potom Lulu a já. Ty dvě s námi moc nejsou..."
,,Proč tu nejsou?" na to se však Sally rozeběhla k nějakému domu, dělala že neslyšela. Jenže mě slyšela až moc dobře...proč mi to nechce říct?

***

Později ten samý večer jsem jaksi zjistila, že...Sally měla pravdu. Dost se tam všichni motali. Stejně už bylo pozdě, tak jsme je já, Sally, Agnes a Lia odchytávaly, taky to dalo dost práci. Poslední kdo nám chyběli byli Jeff a Ben. Ty bylo nejtěžší dopadnout. Ben se neustále schovával v cizích mobilech a Jeff byl v takovém stavu až příliš rychlý a mrštný. Pak se však ozval alarm z jednoho obchodu. ,,To snad ne, takový idioti!" zavrčela už dost naštvaně Lia a vtrhla do toho obchodu. Jeff to tam zrovna dost demoloval a v dálce už byla slyšet policejní siréna. Já i Sally jsme zrovna nedaleko od tamtud hledaly Bena. Už jsme se ani neskrývaly a rvaly jsme všem z ruk mobily, jeden menší kluk měl dokonce nintendo...no a tam samozřejmě byl Ben a odmítal vylézt, takže jsem musela ukradnout nintendo. Vážně skvělí. Sally šla ještě pomoc Lie (blbý skloňování) a já odnesla Bena do Slender Mansion. Všichni tam naštěstí zůstali. Vypadalo to tam sice jako po výbuchu atomovky, ale stejně to budou po sobě uklízet oni. Mezitím co jsem čekala na ty dvě jsem se snažila, aby tam ostatní udělali co nejmíň nepořádku. Stejně se mi to nedařilo. Takhle uběhly 3 hodiny a ony pořád nikde. Uzamkla jsem všechny do jejich pokojů a odešla je hledat. Když jsem však přišla do města bylo tam pro mě ne moc hezké překvapení. Mrtvoly. Všude. Kamkoliv jsem se koukla, byli zkrvavení lidi, bez očí, někteří bez končetin, rozervané hrudníky nesměly chybět. To byla práce Zalga, ale ten už tam nebyl. Vedle rozmláceného policejního auta seděla Sally.


Kdyžtak napište, jestli chcete pokračování a já si jdu užívat Halloween :D

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 sonaj1 sonaj1 | 31. října 2015 v 14:35 | Reagovat

Bež pisat :D

2 STIAK STIAK | Web | 3. listopadu 2015 v 19:44 | Reagovat

Tak to je naprosto epické...! To je nádhera, já budu chtít pokráčkoooo! ;-; ^w^

3 Anet Anet | 6. listopadu 2015 v 21:59 | Reagovat

pokračování bude v nejbližší době hned po pokračování Cleverbota a Rachel :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama