Dívka uvězněná v lese - 2. část

12. října 2015 v 7:56 | Anet |  Dívka uvězněná v lese ☢ pozastaveno ☢
Když se Rachel vrátila do domu srdce jí bušilo jako o závod. Bála se. Cítila úzkost. Ale nevěděla proč. Stejně bylo pozdě. ,,Rachel jdi se hned převlíct a zalez do postele! Rodiče tu budou každou chvíli!" křikla na ní z horního patra Claire.
,,No jistě už jdu!...cokoliv o co si naše veličenstvo požádá." zavrčela tiše. Za hodinu už ležela v posteli a poslouchala jak auto zastavuje u nich v garáži. Nemohla spát, tak jen sledovala strop jak se na něm míhají stíny stromů za oknem. Jeden z nich se až moc podobal člověku. Byla však už lehce mimo, tak se jen otočila zády k oknu. ,,Zdá se mi to...všechno se mi to jen zdá." vydechla a usnula.
***
Rachel se ráno probudila, ale něco bylo špatně. Všechny věci v její pokoji, ať už hračky, nebo sešity do školy...někdo s nimi manipuloval. Vypadalo to jinak než když šla spát. A okno bylo pootevřené. Na zahradě za jejich domem rostl vysoký dub s tlustým kmenem a větvemi. Jedna z nich byla zrovna u jejího okna, takže nebyl problém se dostat až tam, ale nikdo se přece nemohl dostat dovnitř. Okno bylo zevnitř zavřené. Takže ten někdo jistě oknem jen odcházel. Vstala a převlíkla se. V domě bylo dost ticho. Prošla ho od půdy až po sklep, ale nikde nikdo. To bylo divný. V sobotu bývají všichni v tuhle dobu ještě v posteli a hlavně doma. ,,Mami? Tati? Claire?!" křikla do prázdné chodby. Nic. Ani hláska. ,,Co se to tu sakra děje?" začínala panikařit. Vyběhla zpátky k ní do pokoje a zamkla dveře i okno. Koukala jím ven přímo do lesa. Někdo tam zase stál. Jako kdyby se díval přímo na ní. Nevypadal vůbec jako ti co viděla včera. Na chvilku se jen otočila, aby skontrolovala jestli vážně zamkla. Pak ho zase hledala pohledem, ale byl pryč. Strachem se jí už do očí hrnuly slzy. Chtěla být někde hodně daleko. Najednou někdo začal bušit na dveře. ,,Rachel!~" ozvalo se za nimi.
Hned se pokusila dveře zabarikádovat, ale to už ten někdo vtrhl do jejího pokoje. ,,Copak copak? Někdo by tu měl jít spát, že ano Rachel?!~" zasmál se a vrhl se na ní s nožem v ruce. V tom se probudila se smrtelným výkřikem, její rodiče a Claire stáli u její postele. ,,Rachel, neboj se...měla jsi jen noční můru..." řekla její matka a objala jí. Rachel jí bez váhání stiskla. ,,Už nechci usnout...nechci jít spát...nikdy..."
,,Ale musíš." zasmálá se a pustila jí. ,,Každý musí jít spát." vstala a usmála se. Byla teprve 1 ráno. ,,Jen spi." všichni odešli.
,,Spi?...jen...spi? Jdi spát?" koukla do země a povzdechla si. ,,Nechci jít navěky spát." když zvedla hlavu ztuhla strachem. Věci u ní byly zpřeházené. Stejně jako v tom snu. Rychle zalezla pod deku. ,,Musím přežít tuhle noc...pak se nadobro vzdám spánku..." dořekla to a usnula.
***
Když Claire přišla do jejího pokoje Rachel byla pryč. Rodiče začali hned obvolávat známí. Po dvou dnech, když se neoběvila zavolali na policii. Tak byl téměř okamžitě na internetu a na plakátek po městě článek. "Hledá se sedmiletá dívka. Jmenuje se Rachel Willsonová, má lehce vlnité, černé vlasy do pasu s bílým proužkem na pravé straně. Tmavě modré oči, pihy na obličeji a měří asi 152 cm. Když zmizela, měla na sobě noční košilku dlouhou ke kolenům, která byla světle zelená. V případě nalezení prosíme o kontakt na adresu --- nebo zavolejte na číslo --- ." To byl ten problém. Někdo přeškrtal kontakty na naprosto všech plakátech a ještě zablokoval stránky na internetu s článkem. Kdo by tohle mohl sakra udělat? ,,Jak teď Rachel najdeme?" klepala se Jane na gauči, byla už zralá na psychiatra. ,,Neboj se. Určitě je v pořádku a brzy se najde." odvětil James. ,,Aspoň tedy doufám..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 STIAK STIAK | Web | 25. října 2015 v 15:54 | Reagovat

Mě se to tak líííbííí!!! :3 (ouch, mohla bych ti zase něco nakreslit, viď? ^^) :D

2 Anet Anet | 26. října 2015 v 7:48 | Reagovat

[1]: díky :3 pokud tak moc chceš, můžeš nakreslit Rachel :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama