Říjen 2015

Snow-její 1. Halloween

31. října 2015 v 1:00 | Anet |  Special CPFF
,,Tohle děláte běžně?" zeptala jsem se Jeffa. Byl zrovna Halloween a oni si jen tak, bez převleku šli po ulici mezi lidma. Ostatní je považovali jen za skupinku co jde koledovat. Několik z nich měli i košíky, aby udělal radost Sally, která tohle naprosto milovala. ,,Kvůli Sally ano. Je fajn někam jít, aniž by tě naháněli."
,,Tak mě napadá, byla jsi někdy na Halloween koledovat?" poskakoval vedle mě Ben z druhé strany. Nevím proč poskakoval, nechtěla jsem se ho ptát...radči. ,,Ne nebyla, nezajímalo mě to. Vždycky jsem jenom seděla doma u počítače a nic nedělala."
,,Vážně? Ale to je škoda. Je sranda strašit ostatní."
,,Strašit?" zastavila jsem se a podívala na něj. Taky zastavil. ,,No jasně, když už se chystáme jít domů, přestaneme se skrývat."
,,A k čemu vám to je?"
,,Je to mnohem větší zábava." zasmál se a chytl Sally za ruku, aby se někde zbytečně netoulala. ,,Notak, nejsem přece malá!" řekla lehce naštvaně a zahryzla se mu do ruky, takže jí raději rychle pustil. ,,Jsi zbytečně vzteklá." odsekl a odešel radši někam dozadu. V tu chvíli se podívala na Snow. ,,Takže tvůj první Halloween viď? Jaké to je ho trávit zrovna s námi?"
,,Rozhodně víc než neobvyklé, přiznávám, že bych bez vás byla zase jen u sebe v pokoji a něco kreslila."
,,Je to zábava, i když se to někdy zvrtne..."
,,Jak to?" zpozornila jsem a sledovala jí koutkem oka.
,,Někteří lidé nedávají sladkosti, ale alkohol. Ten mi nechutná tak ho dávám ostatním. Vždycky ho však vypijou hned. Málem nás kvůli tomu i chytili."
,,Tak proč jim ho dáváš, když pak dělají tohle?"
,,Co jinýho bych měla dělat? Nemůžu ho jen tak vyhodit, stejně by nějaký našli a opakovalo by se to."
,,Měl by jim alkohol někdo zakázat...třeba Slendy."
,,Slenderman se o nás nezajímá, dokud nemáme jít na elektrické křeslo. Jediná, koho má opravdu rád, je Lazari, potom Lulu a já. Ty dvě s námi moc nejsou..."
,,Proč tu nejsou?" na to se však Sally rozeběhla k nějakému domu, dělala že neslyšela. Jenže mě slyšela až moc dobře...proč mi to nechce říct?

***

Později ten samý večer jsem jaksi zjistila, že...Sally měla pravdu. Dost se tam všichni motali. Stejně už bylo pozdě, tak jsme je já, Sally, Agnes a Lia odchytávaly, taky to dalo dost práci. Poslední kdo nám chyběli byli Jeff a Ben. Ty bylo nejtěžší dopadnout. Ben se neustále schovával v cizích mobilech a Jeff byl v takovém stavu až příliš rychlý a mrštný. Pak se však ozval alarm z jednoho obchodu. ,,To snad ne, takový idioti!" zavrčela už dost naštvaně Lia a vtrhla do toho obchodu. Jeff to tam zrovna dost demoloval a v dálce už byla slyšet policejní siréna. Já i Sally jsme zrovna nedaleko od tamtud hledaly Bena. Už jsme se ani neskrývaly a rvaly jsme všem z ruk mobily, jeden menší kluk měl dokonce nintendo...no a tam samozřejmě byl Ben a odmítal vylézt, takže jsem musela ukradnout nintendo. Vážně skvělí. Sally šla ještě pomoc Lie (blbý skloňování) a já odnesla Bena do Slender Mansion. Všichni tam naštěstí zůstali. Vypadalo to tam sice jako po výbuchu atomovky, ale stejně to budou po sobě uklízet oni. Mezitím co jsem čekala na ty dvě jsem se snažila, aby tam ostatní udělali co nejmíň nepořádku. Stejně se mi to nedařilo. Takhle uběhly 3 hodiny a ony pořád nikde. Uzamkla jsem všechny do jejich pokojů a odešla je hledat. Když jsem však přišla do města bylo tam pro mě ne moc hezké překvapení. Mrtvoly. Všude. Kamkoliv jsem se koukla, byli zkrvavení lidi, bez očí, někteří bez končetin, rozervané hrudníky nesměly chybět. To byla práce Zalga, ale ten už tam nebyl. Vedle rozmláceného policejního auta seděla Sally.

Halloween motherf*ckers!

25. října 2015 v 11:22 | Anet
Tak a Halloween je skoro tady, bojíte se? >:3
Taky vás štvou ty komentáře typu ,,Halloween je americký svátek!"...nobody cares >w>
But vzhledem k tomu, že jsem nesehnala žádnou dýni, že bych si jí aspoň vyřezala, nebo sehnala věci na cosplay, budu to asi oslavovat pouštěním písniček a kreslením (pokud mi sundají dlahu) :c
I hate my life :< Ale co vy? Jak se VY připravujete na Halloween? Co plánujete? Já plánuju napsat Halloweenský speciál se Snow, ale ještě jsem kvůli mí lenosti nezačala ._. Ještě jsem jí chtěla na Halloween nakreslit, ale...napadlo mě to den před tím úrazem =3= Tak klidně pište do komentů, tady se můžete vykecat :D
Mimochodem, kdo by chtěl, mám tu i odkaz na můj wattpad, 1. část příběhu ,,Snow" je stejná jako tady, ale ta 2. už je jiná a plánuji, že se to odtamtud bude lišt, takže si můžete přečíst ^^


Jsem jediná, kdo se na to pokusí rodiče přemluvit? :3 ↓


Páni ani nevím co ještě psát ._. Držte mi palce, jdu zkusit napsat ten speciál :D

(pokus o Snow, pak Jeffa + jeden co bude ve speciálu) Co na těch hrách vidim?! ;-;
Zpropadený Cleverbot - 10. část

24. října 2015 v 23:02 | Anet |  Zpropadený Cleverbot ☢ dokončeno ☢
Mezitím než vůbec začnu bych chtěla poděkovat, že se skutečně našel někdo, kdo kreslil mojí OC. Trochu sem to tu taky pozměnila. Místo rubriky "FanFikce" je tu:
Zpropadený Cleverbot *FanFikce*
Dívka uvězněná v lese *FanFikce*
Tak jsem přidala do menu "Aktuální články" odkaz na profil na blogu "Aktuální odkazy", upravila komentáře tak, aby se dali přečíst ty, na které někdo odpověděl...to je asi vše, nového vzhledu jste si jistě všimli. Jinak jedna nejmenovaná se mě ptala jak vypadala Anet před proměnou. Tak tady to máte: dlouhé hnědé vlasy pod zadek, zelené oči, nejradši nosila modré triko s dlouhým rukávem, červenou mikinu bez kapuce, jen rozeplou, černé džíny a potrhané tenisky.
BTW: zde je moje vytvoření Anet, jak si jí představuju, tady je jen v tílku, jistě-že jí můžete nakreslit i s mikinou.


-a tady už obrázky od vás-
1. od Janet (nemá tam sice ty žilky, ale to vůbec nevadí ^^


2. zase od Janet :D rozjela se (přesně podle popisu *^*)


3. a od STIAK :D je to tak boží :3 *-*


Dívka uvězněná v lese - 2. část

12. října 2015 v 7:56 | Anet |  Dívka uvězněná v lese ☢ pozastaveno ☢
Když se Rachel vrátila do domu srdce jí bušilo jako o závod. Bála se. Cítila úzkost. Ale nevěděla proč. Stejně bylo pozdě. ,,Rachel jdi se hned převlíct a zalez do postele! Rodiče tu budou každou chvíli!" křikla na ní z horního patra Claire.
,,No jistě už jdu!...cokoliv o co si naše veličenstvo požádá." zavrčela tiše. Za hodinu už ležela v posteli a poslouchala jak auto zastavuje u nich v garáži. Nemohla spát, tak jen sledovala strop jak se na něm míhají stíny stromů za oknem. Jeden z nich se až moc podobal člověku. Byla však už lehce mimo, tak se jen otočila zády k oknu. ,,Zdá se mi to...všechno se mi to jen zdá." vydechla a usnula.
***
Rachel se ráno probudila, ale něco bylo špatně. Všechny věci v její pokoji, ať už hračky, nebo sešity do školy...někdo s nimi manipuloval. Vypadalo to jinak než když šla spát. A okno bylo pootevřené. Na zahradě za jejich domem rostl vysoký dub s tlustým kmenem a větvemi. Jedna z nich byla zrovna u jejího okna, takže nebyl problém se dostat až tam, ale nikdo se přece nemohl dostat dovnitř. Okno bylo zevnitř zavřené. Takže ten někdo jistě oknem jen odcházel. Vstala a převlíkla se. V domě bylo dost ticho. Prošla ho od půdy až po sklep, ale nikde nikdo. To bylo divný. V sobotu bývají všichni v tuhle dobu ještě v posteli a hlavně doma. ,,Mami? Tati? Claire?!" křikla do prázdné chodby. Nic. Ani hláska. ,,Co se to tu sakra děje?" začínala panikařit. Vyběhla zpátky k ní do pokoje a zamkla dveře i okno. Koukala jím ven přímo do lesa. Někdo tam zase stál. Jako kdyby se díval přímo na ní. Nevypadal vůbec jako ti co viděla včera. Na chvilku se jen otočila, aby skontrolovala jestli vážně zamkla. Pak ho zase hledala pohledem, ale byl pryč. Strachem se jí už do očí hrnuly slzy. Chtěla být někde hodně daleko. Najednou někdo začal bušit na dveře. ,,Rachel!~" ozvalo se za nimi.
Hned se pokusila dveře zabarikádovat, ale to už ten někdo vtrhl do jejího pokoje. ,,Copak copak? Někdo by tu měl jít spát, že ano Rachel?!~" zasmál se a vrhl se na ní s nožem v ruce. V tom se probudila se smrtelným výkřikem, její rodiče a Claire stáli u její postele. ,,Rachel, neboj se...měla jsi jen noční můru..." řekla její matka a objala jí. Rachel jí bez váhání stiskla. ,,Už nechci usnout...nechci jít spát...nikdy..."
,,Ale musíš." zasmálá se a pustila jí. ,,Každý musí jít spát." vstala a usmála se. Byla teprve 1 ráno. ,,Jen spi." všichni odešli.
,,Spi?...jen...spi? Jdi spát?" koukla do země a povzdechla si. ,,Nechci jít navěky spát." když zvedla hlavu ztuhla strachem. Věci u ní byly zpřeházené. Stejně jako v tom snu. Rychle zalezla pod deku. ,,Musím přežít tuhle noc...pak se nadobro vzdám spánku..." dořekla to a usnula.
***
Když Claire přišla do jejího pokoje Rachel byla pryč. Rodiče začali hned obvolávat známí. Po dvou dnech, když se neoběvila zavolali na policii. Tak byl téměř okamžitě na internetu a na plakátek po městě článek. "Hledá se sedmiletá dívka. Jmenuje se Rachel Willsonová, má lehce vlnité, černé vlasy do pasu s bílým proužkem na pravé straně. Tmavě modré oči, pihy na obličeji a měří asi 152 cm. Když zmizela, měla na sobě noční košilku dlouhou ke kolenům, která byla světle zelená. V případě nalezení prosíme o kontakt na adresu --- nebo zavolejte na číslo --- ." To byl ten problém. Někdo přeškrtal kontakty na naprosto všech plakátech a ještě zablokoval stránky na internetu s článkem. Kdo by tohle mohl sakra udělat? ,,Jak teď Rachel najdeme?" klepala se Jane na gauči, byla už zralá na psychiatra. ,,Neboj se. Určitě je v pořádku a brzy se najde." odvětil James. ,,Aspoň tedy doufám..."