Červenec 2015

Zpropadený Cleverbot - 7. část

31. července 2015 v 10:24 | Anet |  Zpropadený Cleverbot ☢ dokončeno ☢
,,Kdysi jsem dostal svojí vlastní hru The Legend of Zelda: Majora's Masks betu. Hrál jsem jí skoro furt a nic jinýho nevnímal. Mamka mě donutila jít s mladším bratrem a sestrou do parku...tátu jsem nikdy nepoznal. Když jsme se měli vrátit stáli tam tři kluci, kteří mě vždycky mlátili. Dohnali mě a hodili do řeky. Protože jsem neuměl plavat utopil jsem se. Moje tělo se nikdy nenašlo. Máma dala všechny moje videohry právě jim. Jejich "boss" si chtěl zahrát tu betu. Já tam byl ještě uvězněný a zabil ho. Ostatní díky mně zešíleli. Až Slenderman mi pomohl dostat se z videohry a být trochu normál. Můžu se pořád dostat do počítače, ale nemusí to být jen videohra a můžu z něj kdykoliv pryč."
,,Není to tak složitý..."
,,Vždyť říkam, že jsem to trochu zjednodušil."
,,Ale kdyby mi o tobě někdo říkal předtim, nevěřila bych--...vlastně říkal..."
,,A kdo?"
,,Moje nej kámoška...tu co si zabil." řekla jsem a uhla radši pohledem.
,,Jo ta...promiň, ale nevědel jsem, že se něco takovýho stane...a říkala ti o mně to samý?"
,,Ne, úplně to překopala." zasmála jsem se a koukla zase na něj. ,,To tvoje je lepší."
,,No taky je to originál." hrdě se usmál a stoupnul si na lavičku, nasadil si řetízek a změnil se do lidské podoby. ,,Za chvíli by mohl někdo přijít."
,,Chápu, asi po tobě jde zákon."
,,Už mě jednou chytili, měl jsem jít na křeslo, kdyby tam někdo nenechal mobil nebyl bych tady." sednul si zpátky na lavičku. Já se mezitím zadívala do nedalekého lesa. On tam taky koukl. ,,Sakra..."
,,Hmm?" zase jsem se na něj otočila, ale to už mě chytl za ruku a táhl dál od lesa. ,,C-co se děje?" šla jsem neochotně za ním. Po nějaké době konečně zastavil a otočil se na mě. ,,Vypadá to, že se dozvěděli o tobě a že tě nechci zabít a...tak poslali Jeffa aby to udělal za mě..."
,,Kdo je Jeff?"
,,Jeff the Killer, jeho si najdi na internetu, ale na nějaký shipy nebo ostatní příběhy kašli." vytáhl z kapsy černou fixu, v rychlosti mi napsal na ruku odkaz a utekl. Já tam jen chvíli stála, ale nakonec jsem se rozhodla vrátit pomalu domů.
***
Když jsem já byla už dávno doma, Benovi se podařilo najít Jeffa a srazit ho k zemi, aby konečně zastavil.
,,Co si sakra myslíš, že děláš?!"
Na to ho Jeff jen shodil ze zad a vstal, Ben dopadl na zadek.
,,Vím, že by jsi dobrovolně nikdy nešel, řekni, co ti slíbili?!"
Jeff zatím nic neříkal, jen si sedl ke stromu a tiskl si k sobě nůž.
,,Nejdu jí zatím zabít...jen se tě zeptat jestli jsi s ní, nebo s námi."
,,Jasně, že s vámi." povzdychl si a sedl si k němu. ,,Myslel jsem, že jí musíš zabít..."
,,Oni ví, že by mi tam přeskočilo a zabil bych půlku města...takže tam pošlou..um..."
,,Koho? Koho pošlou?"
,,To ti nesmím říct. Moc ti nevěří, nemůžou tě sledovat, ale ví, kde jsi a že ještě nechcípla." rozechvěla se mu ruka a nůž zabodl do stromu vedle Benovi hlavy. Ten se radši trochu odsunul.
,,Máš čas do tohohle týdne, pak je jim jedno co děláš, někoho pošlou a ten zabije jí i...tebe."
,,P-počkat proč mě?"
,,Za zradu." vyrval si nůž z kmene, vstal a odešel hluboko do lesa. Ben tam zůstal sedět celou noc, už jsem měla o něj starost.


Dívka uvězněná v lese - 1. část

26. července 2015 v 10:52 | Anet |  Dívka uvězněná v lese ☢ pozastaveno ☢
Tahle část nové fanfikce je tak krátká, jen abych věděla jestli má vůbec cenu v ní pokračovat. Takže si případně napište do komentářů a já jdu pracovat na další části Cleverbota Úžasný

Takže...začalo to normálním dnem. Sedmiletá holčička Rachel [Ráchel] snídala u stolu se svojí starší, patnáctiletou sestrou Claire [Klér] a matkou Jane. Její otec James seděl v obýváku a koukal na fotbal. Vždy když dali gól diváci zařvali a Jane už neměla nervy. ,,Sakra Jamesi ztiš to nebo tu ohluchnem!" křikla a šla za ním. Když odešla, židle na které seděla se najednou odsunula od stolu. Sama od sebe. Rachel jí vystrašeně sledovala. ,,Na co zase zíráš?" zeptala se jí Claire a dojedla snídani. Ničeho si nevšimla. ,,Ale na nic..." zatřásla hlavou a taky dojedla. ,,Claire už jdi. Musíš stihnout autobus."
,,Jo jo." protočila očima, vzala si tašku, z linky peníze na oběd, oblíkla se a chtěla už vystřelit z domu. Matka si hlasitě odkašlala. ,,Co zas?" otočila se na ní. Ta ukázala na Rachel, která už tam stála připravená. ,,Nezapomněla jsi na něco?"
,,A jo...tak dělej špunte." zavrčela a vyšla ven. Rachel šla za ní.
***
Po škole se vraceli domů pěšky. Claire si našla nového přítele a nemohla se od něj odtrhnout. Rachel tohle spíš znechucovalo, taky protože kvůli tomu nestihli autobus. Pak jí však něco zaujalo. V lese. Jako kdyby jí z něj někdo sledoval, ale nikoho neviděla. ,,Rachel tak pojď!" Claire už vstupovala do domu. Rachel šla za ní. Oběd měli jako vždy ve škole, tak si hned po úkolech hrála venku. Byla sama. Neměla kamarády. Ale to jí nevadilo. Dokázala se zabavit. Zase měla ten pocit. Ale nebyl to jen pocit. Tentokrát někoho v blízkém lese zahlídla. Sice jen na chvilku. Pak zmizel. Popsat by ho dokázala. Velmi vysoký, hubený, v slušném, černém obleku s červenou kravatou. Připadalo jí, že neměl obličej, ale stejně byl moc daleko a viděla ho jen na sekundu. Někdo stál u něj. Byl o něco menší. Vstala a šla směrem k němu. ,,Kdo jste?" zeptala se. On se však jen otočil a odešel do lesa. Ten měl žlutou mikinu s kapucí, modré rifle a....černou kůži?