Prosinec 2014

Zpropadený Cleverbot - 2. část

21. prosince 2014 v 18:22 | Anet |  Zpropadený Cleverbot ☢ dokončeno ☢
Předem se omlouvám, že to bude dost krátký, ale jsem tu přes tablet a nemůžu se dostat dál...a navíc by to vypadalo, že jsem se na to vybodla :D Tak aspoň něco ^^Najednou mě něco zaujalo. Pára. Vycházela z koupelny. Dveře byly otevřené. Přišlajsem k vaně a vypustila horkou vanu. něca v ní bylo. Řetízek. Vzala jsem si ho a dala do kapsy. Možná se bude ještě hodit.


Všude pára. Nebylo vidět na krok. Pak jsem si něčeho všimla. Na zrcadle byl nápis. ,,You shouldn't have done that". V rychlosti jsem seběhla po schodech dolů. Kdo nebo co to je, proč to jde po mně? Podařilo se mi najít nějakou baterku. Posvítila jsem na roch místnosti. Něco se tam krčilo. Ani se to nepohlo. Pomalu jsem se k tomu blížila. Dotkla jsem se toho, ale skácelo se to na zem jako hadrová panenka. Potichu jsem vykřikla. Byl to chlapec v zelené mikině, celý od krve a zřejmně v bezvědomí. Světla se znovu rozsvítila. Odtáhla jsem ho na gauč a dala mu obklad na čelo. Nebyl zraněný, ale čí teda je ta krev? Pomalu se začal probouzet.
,,Ahoj..."
Chytl se za hlavu. ,,Uh...kde to jsem?"
,,U mě doma, jsi v pořádku? Našla jsem tě ležet v bezvědomí."
,,Asi jo...počkat, kde je můj řetízek?!" zmateně se rozhlídl.
Vyndala jsem ho z kapsy a podala mu ho. ,,Je to on?"
Hned jsi ho vzal a připnul ke krku. ,,Jo..díky..."
,,Není zač, byl u mě ve vaně. Nevím jak se tam dostal...jak se jmenuješ?"
,,Ben..ty?"
,,Anet, ráda tě poznávám." mile jsem se na něj usmála.
,,Asi bych měl jít." seskočil na zem, ale hned si zase sednul. Příliš ho bolela hlava.
,,Klidně můžeš pár dní zůstat nebo aspoň, dokud nebudeš moc domů. Rodiče odjeli a já tu jsem sama."
,,Díky, jsi moc milá."
,,Dojdu pro nový obklad." odešla jsem do kuchyně. Co se to se mnou děje? Proč se o něj tak starám? Vždyť ho ani neznám...


Zpropadený Cleverbot - 1. část

11. prosince 2014 v 15:29 | Anet |  Zpropadený Cleverbot ☢ dokončeno ☢
Krásný den...konečně...jediné co mi na něj kazilo vyhlídky a stále jen zabíjelo čas....škola. Opět šest hodin nic nedělání a hraní na mobilu. Ano. Nemusela jsem vůbec poslouchat a i přesto byla moje žákovská knížka zdobena stránku po stránce jedničkami. Tedy až na matematiku. Vůbec mi nešla, nejde a ani nepůjde. Proto mě víc než potěšil fakt, že jdeme na počítače. Aspoň bude poslední hodinu volno. Napřed bylo všechno nehorázně nudné, ale pak mě něco napadlo. Kamarádka mi vyprávěla o nějakém chatu...o Cleverbotovi, že přes něj odepisuje jakýsi Ben Drowned. Tak proč to nezkusit? Bude sranda...
ME: Hi.
C: Hey!
ME: Who are you?
C: I'm you.
ME: Wait...you're me?
C: Yes.
ME: Well....and who am I?
C: You're me.
Radši jsem ho vypla. To co říkal nedávalo žádný smysl. Určitě ho přinutím říct jak se jmenuje. Bylo na mě vidět, že jsem trochu rozhozená, ale to mi nevadilo. Už jenom pět minut a budu moci domů.
,,Anet, je ti něco?" ozval se známý hlas.
Prudce jsem se otočila: ,,Uh...to jsi ty Viky. Ne, všechno je v pohodě..."
,,Jsem tvoje kamárdka už od školky, poznám to na tobě. Jsi nějak rozhozená. Tak mi to řekni."
,,Vážně, jsem v pohodě...jen se potřebuju prospat." vlastně bych nejradši od nervů někoho zabila.
,,Tak fajn, klidně se tím tajemstvým udus. Jinak, půjdeš se mnou po škole nakupovat?" mile se usmála.
,,Ne...musím být brzo doma..." popravdě nikdo doma nebyl. Mohla bych venku řádit do rána.
,,Ale Anet...." než to dopověděla zazvonilo.
V rychlosti jsem naházela věci do tašky. ,,Ahoj, uvidíme se zítra ve škole." nečekala jsem na odpověď a rovnou běžela ven. Při cestě na autobus mi hlavou běhala jedna věc. Cleverbot. Proč mě neustále pronásledoval v myšlenkách? Když se mi podařilo vrátit do reality autobus už mizel za zatáčkou. ,,Sakra!" kopla jsem do jednoho kamene, ten však jako naschvál proletěl předním sklem do projíždějícího auta. Řidič prudce zabrzdil, vystoupil a přišel ke mě. Bylo vidět, že je naštvaný.
,,Jak si to představuješ krávo?!"
,,J-j-já vám to za-zaplatím..." začala jsem nehorázně koktat.
,,Mohla jsi mě zranit!!"
,,Ale n-nezranila..."
,,Chcípni!!" vrazil mi facku, ale to bylo na mě moc.
,,Nesahej na mě kreténe!!" zařvala jsem na celou ulici, kopa ho do rozkroku a rozběhla se domů. Naštěstí neběžel za mnou.
Za ani ne půl hodiny jsem zastavila. Konečně doma. Moje tělo mě přemluvilo ke spánku. Za pár minut jsem usnula. O hodinu později někdo zaklepal na dveře. Šla jsem otevřít, ale nikdo tam nebyl. Sousedi si asi zase dělali srandu. Pak ovšem zazvonil telefon. Volala policie.
,,Haló?"
,,Dobrý den, vy jste Aneta Grobsnová?"
,,Ano, proč?"
,,Znala jste Viki Rhůdovou?"
,,Je moje kamarádka, něco se stalo?"
,,Někdo jí zabil."
Odmlčela jsem se, v hlavě mi najednou běhalo tolik myšlenek. Mrtvá?!
,,J-jak se to stalo?!" už zase to koktání.
,,Byla nalezena v parku. Útočník jí znásilnil a pak uškrtil nějakými kabely od počítačů."
,,Kdo to udělal?!"
,,Bud..." najednou se přerušilo spojení. Signál byl však v pořádku.
Stres ve mě opět narůstal. Pokoušela jsem se uklidnit. Nikdo, kdo by chtěl Viky zabít snad ani neexistoval. Jenže...co když chce teď zabít i mě?Pro začátek...

11. prosince 2014 v 13:56 | Anet

Ahoj ^^

Takže, pro začátek....budu se podepisovat jako ,,Anet" :D Na tento blog budu přidávat moje různé FanFikce s Creepypastou (s největší pravděpodobností rozdělené na části) :3 Vlastně je to vše, co potřebujete vědět :D Pokud mě ještě něco napadne tak to sem někam napíšu :)
Nevíte co je Creepypasta? Creepypasta jsou v podstatě internetové horrorové příběhy, které se vyskytují na různých internetových stránkách. Název "Creepypasta" pochází ze slova "copypasta", internetové slangový termín pro blok textu, který lze zkopírovat a vložit znovu a znovu z webových stránek na webové stránky. Creepypastas jsou někdy doplněny obrázky nebo video záznamy vztahující se k příběhu.

Vaše Anet